DPF GUN FLUSH - aplikačná pištoľ pre DPF Top Gun C

 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

DPF GUN FLUSH - aplikačná pištoľ pre DPF Top Gun C

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do
22.9.2021
€224    
Kód tovaru DO-P6160
Kategória ČISTIČ FILTROV DPF
Záruka 2 roky
 

Aplikácia:
1. Nechajte vychladnúť výfukový systém vozidla na teplotu okolia.
2. Nalejte čistiaci prostriedok DPF Top Gun Cleaner (DO-P6156) do aplikačnej pištole a pripojte ju k zdroju stlačeného vzduchu. Tlak by mal byť v rozmedzí 2.5-4.0 bar (nastavenie tlaku vzduchu je možné pomocou otočných ventilov na zariadení). Nastavte na pištoli reguláciu vzduchu a dávkovanie chémie tak, aby cez aplikačnú hadičku vychádzal produkt vo forme peny. Následne je treba demontovať senzor teploty na filtre pevných častíc a potom vložte otvorom aplikačnú hadičku.
3. V pravidelných intervaloch vstrekujte (5 sekúnd vstrekovať/5 sekúnd stop) produkt do filtra pevných častíc pomocou špeciálnej sondy (motor nebeží). Odporúčame použiť 500 až 1000 ml čistiacej kvapaliny. To závisí na stupni znečistenia a veľkosti DPF filtra. Pokiaľ začne chémia DPF Top Gun Cleaner vytekať spätne cez senzor, tak potom proces ukončite. Následne namontujte späť snímač teploty DPF filtra. Nechajte chémiu DPF Top Gun Cleaner pôsobiť cca 20 min. DPF Top Gun Cleaner je nehorľavý.
4. Pre optimálny výsledok pridajte do paliva DPF Super Clean (DO-P6171). Naštartujte vozidlo, spusťte regeneráciu cez diagnostiku a urobte skúšobnú jazdu v dĺžke najmenej 40 km. Počas čistenia sa nečistoty rozpustia a jednoducho sa odstránia z výfukového systému za normálnych jazdných podmienok. Počas tejto jazdy je dymivosť auta bežným javom. V prípade potreby môže byť aplikácia opakovaná.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.